Lokal użytkowy do wynajęcia

Chrzanów ul. Piastowska 15 lok. Nr 1

lokal do wynajęcia

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Chrzanowie Sp. z o.o. z siedzibą w Chrzanowie (dalej: „Spółka” lub „TBS”) przedstawia propozycję najmulokalu użytkowego, będącego częścią nieruchomości w budynku o charakterze mieszkalno – usługowym. Lokal usytuowany jest w budynku położonym  w Chrzanowie przy ul. Piastowskiej 15  o łącznej pow. 180, 25 m2

Nieruchomość  położona jest w bliskim sąsiedztwie centrum Chrzanowa,w pobliżu strefy  parkowania,  lokal usytuowany jest w parterze, w pasażu handlowo-usługowym (obok  działają salony fryzjerskie, kosmetyczne, z bielizną pościelową i inne),  na terenie dużego skupiska mieszkaniowego,  co stanowi doskonałą lokalizację pod działalność handlową jak i usługową. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Plac 1000- lecia ( najbardziej reprezentacyjne miejsce w mieście), MCK, kościół, deptak, uczęszczany przystanek komunikacji miejskiej i gminnej.

Ostatni najemca w lokalu tym prowadził sklep spożywczy.

Szczegółowe informacje o lokalu:

– Główne pomieszczenie (frontowe) o powierzchni ok. 80 m2.

– Pomieszczenia zaplecza w parterze:52,80

– Pomieszczenia w piwnicy: 47,45 m2.

– W lokalu znajdują się dwa wejścia od frontu i od tyłu budynku.

– Wysokość pomieszczeń do podwieszonego sufitu ok. 3 m.

– Węzeł sanitarny do indywidualnego użytku.

– Aneks kuchenny.

– Media dodatkowo płatne.

– Prąd i woda opomiarowane.

– Ogrzewanie centralne miejskie rozliczane zaliczkowo wg stawek w sezonie zimowym i letnim.

Cena bardzo atrakcyjna!

Niniejsze pismo nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i wysyłane jest w celu zaproszenia  Państwa do podjęcia rokowań. 

Zapytania dot. nin. lokalu  prosimy kierować na adres Spółki: ul. Sokoła 30/5, 32-500 Chrzanów lub elektronicznie na adres: biuro@tbs-chrzanow.com.pl. Szczegółowych informacji udziela również telefonicznie Joanna Poborowska, nr tel. 32 623 02 37 wew. 27.