Oferta pracy: Zarządca Nieruchomości

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Zarządca Nieruchomości

Zakres obowiązków:
– kompleksowe zarządzanie budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi (13 budynków) na terenie Chrzanowa i Trzebini oraz lokalami usługowymi (18-20), w tym koordynowanie wszystkich podmiotów współpracujących przy ich utrzymaniu (konserwator, firma sprzątająca, firma utrzymująca tereny zewnętrzne, firmy wykonawcze)
– rozwiązywanie wszelkich problemów oraz awarii, przy współpracy z biurem TBS, zgłaszanych przez najemców
– zlecanie i kontrolę robót konserwacyjnych oraz remontowych wykonawcom świadczącym usługi na podstawie zawartych umów i zleceń
– zapewnianie sprawności funkcjonowania urządzeń i instalacji budynków poprzez zgłaszanie wszelkich zauważonych usterek
– prowadzenie bieżącej obsługi nieruchomości w zakresie kontroli części wspólnych, terenów zewnętrznych oraz pomieszczeń technicznych a także piwnic i strychów.
– prowadzenie spraw administracyjnych związanych z funkcjonowaniem nieruchomości,
– okresowe rozliczanie co i cw
– dbałość o estetykę obiektów, organizacja prac porządkowych oraz technicznych,
– nadzór nad bezpieczeństwem obiektów,
– realizacja doraźnych prac remontowych w obiektach, nadzór nad wykonawcami i kontrola wykonania.

Nasze wymagania:
– minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku zarządcy budynków mieszkalnych
– ciągłość pracy minimum 3 lata
– wykształcenie techniczne – warunek konieczny
– znajomość Prawa budowlanego, Ustawy o gospodarce nieruchomościami, Ustawo o własności lokali, Ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, Ustawy o ochronie praw lokatorów mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego, Ustawy Prawo energetyczne.
– bardzo dobra znajomość obsługi komputera, ze szczególnym uwzględnieniem pakietu MS Office
– analityczne myślenie, samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
– prawo jazdy kat. B
– dyspozycyjność,
– zaangażowanie,
– bardzo dobra organizacja pracy,

Mile widziane
⦁ posiadanie licencji zawodowej zarządcy nieruchomości, uprawnienia budowlane
⦁ dobra, praktyczna znajomość zagadnień technicznych związanych z eksploatacją obiektów.

Oferujemy:
– pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na umowę o pracę.
– regularne wynagrodzenie, plus do 30% premii uznaniowej.
– elastyczny czas pracy
– ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności,
– możliwość rozwoju zawodowego.

Szczegóły: Zarządca Nieruchomości II