Skip to content

Chrzanów

Jordana 12

Pierwszym budynkiem TBS w Chrzanowie Sp. z o. o. był budynek z terenem zielonym z ławeczkami i placem zabaw przy ul. Jordana 12 w Chrzanowie z  82 lokalami mieszkalnymi, wybudowany i zasiedlony w 2001. Nieruchomość usytuowana jest  w obrębie osiedla Spółdzielni Mieszkaniowej, jak również atrakcyjnego terenu zielonego z alejkami spacerowymi i placem zabaw dla dzieci, pozwalając spędzić mieszkańcom naszego budynku mile czas.

Fabryczna 15

Budynek przy ul. Fabrycznej 15 w Chrzanowie z 30 lokalami mieszkalnymi, wybudowany i zasiedlony w 2003r.  Usytuowany jest w obrębie starego dworca kolejowego. Teren zmienia się z dnia na dzień, staje się coraz bardziej zielony i ładniejszy, ale ma swoją historię.  Dotychczasowy niewielki plac  zabaw przy budynku, został przekształcony  na skwerek, na którym są ławeczki pozwalające na miłe spędzenie czasu na powietrzu.

Szarych Szeregów 2d, 2h, 2i

Budynek przy ul. Szarych Szeregów 2D z  67 lokalami mieszkalnymi , z terenem zielonym i placem zabaw wybudowany i zasiedlony został w 2005r. Jest położony w południowo- wschodniej części miasta,  w spokojnym, urokliwym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku.

Przy tej samej ulicy wybudowane i zamieszkałe  zostały kolejno dwa budynki ; w 2008r. budynek o numerze 2H z  28 lokalami mieszkalnymi  i w 2010r. budynek o numerze 2I  również z  28 lokalami mieszkalnymi, posiadające w swoich obrębach tereny zielone z ławeczkami a dobre nasłonecznienie budynków dostarcza najemcom pozytywnego podejścia do życia.

Mickiewicza 6a, 6, 8 wraz ze Śląską 15

W centrum  Chrzanowa, w ramach rewitalizacji miasta, zostały wyremontowane budynki i oddane do użytku  w 2012r. 4 budynki: przy ul. Mickiewicza 6 z  15 lokalami mieszkalnymi, Mickiewicza 6A  z 25 lokalami mieszkalnymi, Mickiewicza 8  z  9 lokalami mieszkalnymi i przy ul. Śląskiej 15 z  16 lokalami mieszkalnymi.

Budynki przy ul. Mickiewicza 6, 6A,i 8 z jasnymi elewacjami i  pięknymi na nich gzymsami, obecnie są ozdobą części starego miasta w obrębie Rynku, w których oprócz mieszkań znajduje się 5  lokali użytkowych i przestronny garaż podziemny.

Budynek przy ul. Śląskiej 15 przestał straszyć wyglądem mieszkańców miasta i po remoncie również stał się jego ozdobą. Najemcy posiadają mały skwerek z ławeczkami od strony podwórza gdzie lubią latem przesiadywać w swoim gronie. 

Trzebinia

Rynek 14-15

Dzięki dobrej współpracy sąsiednich Gmin Chrzanów i Trzebinia,  Spółka TBS w Chrzanowie posiada również budynki w Trzebini.

Pierwszą realizacją był w 2005 roku  remont starych kamienic w centrum miasta na Rynku 14 i 15. Powstały tam  22 lokale mieszkalne oraz 4 lokale usługowe. Kamienice zostały połączone w jeden budynek, znacznie poprawiający estetykę zabytkowego ryneczku. Uroku stylowym kamienicom dodaje również efektowna fontanna zrealizowana  przez władze miasta w ramach rewitalizacji centrów miast w Małopolsce zachodniej.

Kopernika 20

Remont i przebudowa starego hotelu robotniczego wraz ze stołówką przy ul Kopernika 20 w Trzebini został ukończony  w roku 2008. Przy rozległym, nieszablonowym budynku,  znajduje się plac zabaw z terenem zielonym wyposażonym w ławeczki, a  w bliskiej okolicy lasy ze ścieżkami do biegania, jazdy na rowerach i długich rodzinnych spacerów. W budynku znajduje się jeden lokal użytkowy i 6 garaży dla mieszkańców.

Os. Widokowe  20 i 23 (były ZWM)

Os. Widokowe 20 i 23 (były ZWM)

W 2009r. został wybudowany  budynek z 24 lokalami mieszkalnymi i dużą Przychodnią Zdrowia na parterze na  Oś. ZWM, a obecnie Oś. Widokowym 23. Nowa nazwa ma swoje uzasadnienie,  ponieważ  w pogodne dni mieszkańcy mogą z oddali podziwiać polskie góry.

Obok został wybudowany  budynek o numerze 20 w 2016r. z 24 lokalami mieszkalnymi i parkingiem, którego mieszkańcy również mają piękne widoki z okien. Dodatkowym walorem usytuowania budynków jest bliska odległość od centrum miasta.  

Skip to content