Oferta pracy – stanowisko konserwatora

Stanowisko: KONSERWATOR- „ZŁOTA RĄCZKA”

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wykonywanie prac remontowo-budowlanych ( regulacja okien, drzwi, drobne malowanie, uzupełnianie ubytków, montaż płytek na podestach przy wejściu do klatek, w lokalach mieszkalnych, piwnicach, inne budowlane),
  • wykonywanie prostych prac montażowych/ demontażowych, modernizacyjnych,
  • codzienna kontrola stanu technicznego obiektów,
  • konserwacja bieżąca obiektów budowlanych ( wymiana śrub, uszczelek, drobne zabezpieczenia, itp.),
  • reagowanie na awarie w budynkach nie związane z instalacjami,
  • utrzymywanie sprawności technicznej obiektów małej architektury,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego/zleceniodawcy,
  • drobne prace porządkowe na terenach będących pod zarządem TBS w Chrzanowie Sp. z.o.o.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w wykonywaniu prac budowlanych, mile widziane doświadczenie w podobnym zakresie.
  • Znajomość przepisów budowlanych, BHP , przeciwpożarowych, oraz innych przepisów obowiązujących u zleceniodawcy.
  • Samodzielność, komunikatywność, rzetelność, zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych.
  • Dobra organizacja pracy, stan zdrowia umożliwiający codzienne wykonywanie wymienionych obowiązków.
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dojazdów.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę, ze stałym wynagrodzeniem.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia.
  • Elastyczność w zakresie czasu pracy.
  • Dowolną formę zatrudnienia – preferowane B2B

Prosimy o składanie ofert zawierających wyłącznie wymienione wymagania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).